Menu Zamknij

O nas

H2Optim

Nasza nazwa wskazuje na naszą specjalizację: zajmujemy się uzdatnianiem wody i robimy to w optymalny sposób. Tworzymy instalacje najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Optymalne pod kątem jakości uzyskiwanej wody, niezawodności działania urządzeń oraz ekonomicznej opłacalności stosowanego rozwiązania. H2Optim to firma z 30-letnim doświadczeniem na rynku. Ciągłe poszerzanie wiedzy oraz udoskonalanie stosowanych przez nas rozwiązań, pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera na rynku uzdatniania wody.

Jesteśmy jednym z największych importerów komponentów do uzdatniania wody. Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży produktów firmom wyspecjalizowanym w uzdatnianiu wody, odbiorcom przemysłowym, a także klientom indywidualnym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości filtry do wody, stacje odwróconej osmozy, zmiękczacze, odżelaziacze, odmanganiacze, filtry węglowe, oraz inne urządzenia do uzdatniania wody.

Skontaktuj się z nami

Profesjonalizm i wysoka jakość

Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość sprzedawanych towarów oraz wsparcie techniczne i serwisowe, które świadczymy naszym klientom. O skuteczności tej strategii świadczą zadowoleni klienci, którzy wracają do nas przy kolejnych zakupach. Każdy z naszych produktów posiada wymagane certyfikaty oraz atesty.

Fundamentem naszej firmy są wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewniają pomoc w doborze, montaż i uruchomienie oraz fachowy serwis. Dzięki kompleksowemu wsparciu technicznemu, nasi klienci mają pewność, że jakość ich wody jest pod kontrolą naszych ekspertów.

H2Optim siedziba firmy

Standardy zarządzania jakością

Strategicznym celem firmy H2Optim Sp. z o.o. Sp.K. jest stałe doskonalenie poziomu obsługi Klienta oraz jakości oferowanych systemów uzdatniania wody. Podejmowane przez nas zobowiązania mają na celu spełnienie nieustannie rosnących wymagań Klientów, zarówno w zakresie proponowanych rozwiązań dla przemysłu, jak i odbiorców indywidualnych.

Dzięki sprawnej i efektywnej współpracy pracowników i kierownictwa naszej firmy oraz korzystaniu z wiarygodnych dostawców, dążymy do zwiększenia konkurencyjności firmy na bardzo wymagającym rynku uzdatniania wody. Nieustanne poszukiwanie i wdrażanie najnowszych technologii, a przede wszystkim ciągłe doskonalenie się kadry, pozwala nam na osiągnięcie satysfakcji klientów oraz umacnianie wiarygodności naszej firmy.

Potwierdzeniem przyjęcia powyższych założeń jest wdrożenie w firmie H2Optim Sp. z o.o. Sp.K. systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015.

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania H2Optim

W czym możemy pomóc?

Wsparcie techniczne

Doradztwo techniczne i usługi projektowe

61 820 09 05
61 820 07 01
techniczny@h2optim.pl
Dobór urządzeń

Dobór
optymalnej technologii

61 820 09 05
61 820 07 01
sale@h2optim.pl
Rozruch i montaż

Montaż
i rozruch urządzeń

61 820 09 05
61 820 07 01
info@h2optim.pl
Profesjonalny serwis

Profesjonalny
serwis

61 820 09 05
61 820 07 01
serwis@h2optim.pl

Nasze marki

logo Wave Cyber
logo Pentair
logo AqMatic
logo Cintropur
logo Etatron
logo Everblue
logo Lanxess
logo Eurotrol
logo Doshion
logo Elbi
logo KSH
logo Pure Water Group

H2Optim to eksperci w dziedzinie uzdatniania wody dla gospodarstw domowych oraz dla przemysłu. Każdego dnia angażujemy się w rozwój naszego przedsiębiorstwa, aby móc dostarczać Państwu coraz lepsze rozwiązania dla poprawy jakości życia. We współpracy z najlepszymi firmami projektowymi i wykonawczymi budujemy stacje uzdatniania wody odpowiadające potrzebom przemysłu energetycznego, chemicznego czy potrzebom komunalnym lub ciepłowniczym. Wśród instalowanych przez nas urządzeń znajdują się systemy membranowe, w tym odwróconej osmozy, ultrafiltracji czy elektrodejonizacji, a także technologie odżelaziania, zmiękczania czy dezynfekcji wody za pomocą lamp UV.

Nie możemy pominąć również wyposażenia domowego, które dostarczamy Klientom indywidualnym. Picie twardej wody może szkodzić zdrowiu i przyczynić się do powstania kamieni nerkowych. Nagromadzenie jonów wapnia i magnezu niekorzystnie wpływa na smak potraw i napojów, powoduje osady na armaturze czy naczyniach (tzw. kamień). Nasze wymienniki jonowe (zmiękczacze) skutecznie poprawią jakość wody wodociągowej w Państwa domu. W ten sposób zadbacie nie tylko o swoje zdrowie, ale też o trwałość i bezpieczeństwo urządzeń gospodarstwa domowego (czajniki, pralki, zmywarki, instalacje centralnego ogrzewania itp.).